Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Rekrutacja - koszykówka na wózkach

#koszykówkanawózkach #rekrutacja #LO

Kolejne spotkanie rekrutacyjne przed nami! Ucz się i trenuj koszykówkę na wózkach w naszym liceum ogólnokształcącym #GortatTeam


Poznajmy się 18 lipca, podczas spotkania przedstawimy Wam naszą szkołę i wszystkie kwestie związane z trenowaniem koszykówki na wózkach.

Spotkanie rekrutacyjne 🕙 Od godz. 10:00 do godz. 11:30 🗓 18 lipca 2020 📍 Łódź ul. Rzgowska 17a, sala nr 128

➡️ Rejestracja na to spotkanie trwa do 16 lipca, znajdziesz ją na: https://cutt.ly/kiXIoDV

Zastanawiasz się kto może trenować koszykówkę na wózkach w naszej szkole? Nie musisz poruszać się na wózku aby trenować tę dyscyplinę! ↕️↕️↕️ Zapraszamy samodzielne dziewczyny i samodzielnych chłopców poruszających się na wózku aktywnym lub za pomocą protez lub zaopatrzenia ortopedycznego. więcej na:https://www.szkolagortata.pl/koszwozki


Agenda spotkania: 🔸 Rozpoczęcie spotkania 🔸 Prezentacja „koszykówka na wózkach w Szkole Marcina Gortata” 🔸 Sesja pytań i odpowiedzi 🔸 Prezentacja zaplecza edukacyjno-sportowego 🔸 Zakończenie spotkaniaPolski Komitet Paraolimpijski Fundacja Aktywnej Rehabilitacji region łódzki FAR Integracja Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych "Start" Fundacja Moc Pomocy PFRON - Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych DreamMotion - Move Yourself Polish Wheelchair Basketball Team Niepełnosprawni - Pełnosprawni w Sporcie Paraolimpijczycy Fundacja Marcina Gortata MG13 Marcin Gortat __________ Film autorstwa Tomasza Dyszkiewicza produkcja.video

8 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі