Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Rekrutacja 2020/2021!

Poniżej znajdziecie wszystkie informacje "techniczne" nt. rekrutacji na przyszły rok szkolny. Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego (w zakładce KONTAKT) oraz przez formularz kontaktowy (w zakładce REKRUTACJA). Natomiast osoby zdecydowane prosimy o przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych. Zachęcamy do kontaktu także wszystkie kluby sportowe!

- SZKOŁA PODSTAWOWA: rekrutujemy do klas 1-8,

- LICEUM OGÓLNOSZTAŁCĄCE: rekrutujemy do klas 1-4, - rekrutujemy do 15 maja 2020,

- dokumenty rekrutacyjne do pobrania z https://www.szkolagortata.pl/rekrutacja-krakow

- dokumenty można przesłać mailowo (skany lub zdjęcia) na sekretariatkrakow@szkolagortata.pl lub pocztą tradycyjną na adres

Szkoła Marcina Gortata

os. Kościuszkowskie 2A

31-858 Kraków
323 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі