Wr贸膰 do

POZNA艃.png
KRAK脫W.png
艁脫D殴.png
gda艅sk_nowy_czerwony.png

Klinika Trenerska Jr. NBA 馃

#klinikatrenerska #NBA


Nasz Partner Jr. NBA organizuje klinik臋 trenersk膮 dla wszystkich trener贸w powy偶ej 16. roku 偶ycia Jr. NBA Coaches - Presented by Gatorade przy wsparciu aplikacji OWQLO.

Trenerzy, kt贸rzy wy艣l膮 swoje zg艂oszenia poprzez OWQLO App, b臋d膮 mogli wzi膮膰 udzia艂 w warsztatach prowadzonych mi臋dzy innymi przez pierwszego trenera Atlanta Hawks Lloyda Pierce鈥檃, drugiego trenera Minnesota Timberwolves Bryana Gatesa i by艂ego asystenta trenera Sacramento Kings Igora Koko拧kova. W warsztatach przewidziano panele dyskusyjne, podczas kt贸rych b臋dzie mo偶na zadawa膰 pytania - w czasie rzeczywistym 馃槑 Rejestracja ju偶 trwa Wi臋cej informacji i pobieranie aplikacji 猡碉笍 https://cutt.ly/5dH19ym ___________ gatorade.co.uk
111 锌械褉械谐谢褟写0 泻芯屑械薪褌邪褉

袨褋褌邪薪薪褨 锌芯褋褌懈

袛懈胁懈褌懈褋褟 胁褋褨