Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Fundacja Marcina Gortata MG13 rusza z naborem do projektu Sports Mentality Academy Home Edition 2020

Jak już na pewno wiecie SMA to szansa dla młodych sportowców na poznanie mistrzów sportu! Laureaci konkursu wezmą udział w indywidualnych rozmowach z wybranymi sportowcami - #zostańwdomu, wszystkie spotkania (w obecnej edycji) odbędą się przez Internet.

Drodzy uczniowie, drogie uczennice nie czekajcie – zgłaszajcie się już dziś poprzez stronę ⤵️ https://cutt.ly/GtQQmfuNapiszcie dlaczego uprawiacie sport, wybierzcie trójkę swoich idoli i czekajcie na wyniki konkursu! W treści zgłoszenia koniecznie dopiszcie, w której Szkole Marcina Gortata uczycie się (wystarczy miasto) Działajcie! Mariusz Wlazły - Official profile, Adam Waczyński, Marcel Ponitka, Grzegorz Grzyb, Adam Bielecki. Joanna Jedrzejczyk, Konrad Bukowiecki, Mariusz Czerkawski, Paweł Fajdek, Tomasz Gielo, Piotr Gruszka, Andrzej Fonfara oraz Marcin Gortat czekają aby Was poznać i podzielić się z Wami swoim doświadczeniem! #GortatTeam

Fundacja Marcina Gortata MG13141 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі