Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Dzień otwarty dla pierwszaków

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyszłorocznych Pierwszaków SP wraz z Rodzicami na Dzień Otwarty dedykowany tylko im! Wtorek 3 marca 2020, godz. 17:00, Szkoła Gortata, os. Kościuszkowskie 2A. Przygotowaliśmy szereg edukacyjno-sportowych atrakcji, dzięki którym poznacie naszą Szkołę! Do zobaczenia! 💪🏆😍 PS - Jak zwykle prosimy o dzielenie się tym info z zainteresowanymi oraz udostępnianie

:)
#SzkołaGortata #DrużynaGortata #KrakowskieGortaty #GortatTeam #DzieńOtwarty #Pierwszaki #IdęDoSzkoły

Octagon Muaythai Kraków UKS KSBAD Kraków Akademia Piłkarska PROFI TAURON Arena Kraków Park Wodny Kraków Fame Sport Club Juvenia Kraków Good Lood AZS PK Kraków Oknoplast Basket Kraków KS Cracovia 1906 - koszykówka

25 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі