Wróć do

POZNAŃ.png
KRAKÓW.png
ŁÓDŹ.png
gdańsk_nowy_czerwony.png

Dzień Koszykówki na Wózkach

#rekrutacja #koszykówkanawózkach #dzieńkoszykówkinawózkach


Już 6 czerwca o godzinie 10:00 w naszej szkole wystartuje wyjątkowe wydarzenie – Dzień Koszykówki na Wózkach, w którym udział wezmą Marcin Gortat, młodzieżowi reprezentanci Polski oraz ekipy DreamMotion i Szkół Marcina Gortata 🏀💪

W trakcie imprezy zaprezentujemy nasz nowatorski projekt klas z dyscypliną koszykówka na wózkach, a Wy będziecie mieć możliwość porozmawiania z Marcinem Gortatem oraz reprezentantami kraju, o tym jak sport odmienił ich życie.


Poprzez Dni Koszykówki na Wózkach rozpoczynamy proces rekrutacji do naszej łódzkiej szkoły – jeżeli chcesz się uczyć i trenować w drużynie Gortata, to nie może Cię zabraknąć.

Z racji panujących obostrzeń liczba miejsc dla uczestników imprezy jest ograniczona, aby móc wziąć w niej udział musisz zarejestrować się poprzez stronę ⤵️ https://cutt.ly/2yOBtqn

start o godzinie 10:00 🗓 06.06.2020 📍 ul. Rzgowska 17a, 93-009 w Łodzi


#GortatTeam _______________ Szkoły Marcina Gortata DreamMotion - Move Yourself Polski Komitet Paraolimpijski FAR Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych "Start" KSS Mustang Polish Wheelchair Basketball Team Fundacja Marcina Gortata MG13 Niepełnosprawni - Pełnosprawni w Sporcie Integracja Nasze Sprawy Fundacja Moc Pomocy Fundacja Aktywnej Rehabilitacji region łódzki

54 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі